לימודי מקצוע זה אנחנו

 

המינהל הטכני הוא מוסד להכשרת טכנאי שירות בתחומים רבים ומגוונים. באמצעות קורסים מקצועים לצורך לימודי מקצוע אמיתי לחיים, הסטודנטים זוכים לפלטפורמת לימוד מאתגרת, תוך הכשרה מקצועית, שמטרתה היחידה הכשרה לצורכי עבודה.

 

לימודי מקצוע עם הטובים ביותר:


הכשרה מקצועית מיוחדת זו מבוססת על קורסים מקצועיים, המועברים ע"י מרצים מהשורה הראשונה. כל קורס במינהל הטכני מועבר ע"י  איש מקצוע בעל שנות וותק וניסיון רבים. המרצים האחראים על אותם קורסים מקצועייםלימודי מקצוע, התואמות את דרישות שוק העבודה. הכשרה מקצועית במינהל הטכני שמה דגש נרחב על ההתנסות המעשית. במהלך קורסים מקצועיים אלה הסטודנטים נחשפים לתקלות בזמן אמת, ונדרשים להתמודד עם איתור התקלות, ומתן מענה מוחלט לפתרונן ברמות הגבוהות ביותר. כל סטודנט בכל קורס נהנה מספרות מקצועית, שמלווה אותו לאורך כל הקורס, ומשמשת לו מאוחר יותר גם ככלי עזר בעבודתו בשטח.
הצוות המקצועי והפדגוגי עומד לרשות הסטודנטים במהלך כל שלבי לימודי מקצוע החל מקליטת הסטודנטים ועד לסיוע ומעורבות בשילובם בשוק העבודה. עוסקים גם בהווה בתחום בו הם מלמדים, ומעבר לכך, הקימו מעבדות, הכוללות את הציוד הרלוונטי ביותר לשוק העבודה בהקשר לכל קורס וקורס. צוות המרצים אחראי על בניית תוכניות

 

לא רוצה לחכות? התקשר אלינו עכשיו לסניף הקרוב לאזור מגורייך:

ראשל"צ – 073-759-96-63

כפר סבא (דרך השרון 12 - מרכז שרונה) –073-759-96-64
 

קורסים מקצועיים – עם היד על הדופק:


המינהל הטכני מתעדכן באופן רציף בכל השינויים הטכנולוגיים, שפוקדים את שוק העבודה. לצורך קיום הכשרה מקצועית פרקטית ויעילה, קיים קשר שוטף עם החברות המובילות בשוק, ובהתאם לכך, מוצעים מגוון רחב של קורסים מקצועיים, כגון: קורס אלקטרוניקה, קורס חשמלאים, קורס טכנאי מחשבים ועוד.
לימודי מקצוע מתבצעים במתכונת של קבוצות לימוד קטנות בשלבים המעשיים, המבטיחות יחס אישי ומקצועי מלא לכל סטודנט/ית, ויעילות מרבית באותה הכשרה מקצועית ספציפית, כולל  שעורי תגבור ללא תשלום לכל מי שנדרש לכך.
מסלולי הכשרה מקצועית, השתלמויות וכן קורסים מקצועיים מתקיימים במסגרות לימוד גמישות, המותאמות לצורכי התלמידים – קורסים מקצועים במסלולי ערב , מסלולי בוקר ,מסלולי שישי, מסלול מואץ ועוד.

 

לימודי מקצוע במינהל הטכני מתקיימים בסניף כ"ס בדרך השרון 12 - מרכז שרונה

 או בסניף ראשל"צ–רחוב ז'בוטינסקי 16

צוות המינהל הטכני מאחל לכם הצלחה בכל קורס שתבחרו ללמוד!

 
 
המינהל הטכני הינו מורשה
מייקרוסופט העולמי להסמכת
מנהלי רשתות MCITP Administrator ומהנדסי רשת MCITP Enterprise בתעודות
בינלאומיות של החברה.